Dodany: 2011-06-15 11:46:16

Zawód radcy prawnegoPrawo, to jak wszyscy wiemy dziedzina, która już w starożytności określała pewne zasady życia w państwie i powodowała, że Cesarstwo miało prężną armię i wszystko co z tym związane.

 

Poza tym coś takiego jak prawo, w dzisiejszych czasach ma jeszcze większe znaczenie i jest rozgraniczone do  tego stopnia, że jest wiele zawodów związanych z prawem, które mają pomagać zwykłym ludziom. Kiedyś był konsul ( znał się na prawie i polityce), a dziś mamy kogoś takiego jak radca prawny, czy adwokat wrocław. Czasem zdarza się nam, że wielu ludzi myli ze sobą te dwie postacie.

 

Otóż radca prawny to osoba, która doradza, dokonuje jakiś zeznań, może być biegłym w sprawie, a adwokat wrocław, to osoba, która broni ludzi. Oczywiście na pierwszy rzut oka można doszukiwać się podobieństw, ale ktoś taki jak radca prawny nie może stawać w obronie innych na wokandzie sądu tak jak to robi adwokat wrocław. Osobiście uważam, że zawód rady prawnego jest potrzebny, ponieważ ktoś musi nam doradzać i polecać takie osoby jak adwokat wrocław, gdy sprawa wymaga interwencji adwokata..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zawód radcy prawnego
Nick: