Dodany: 2012-03-07 14:32:34
 

Czym jest testament W życiu każdego z nas przychodzi czas, że czujemy się nieswojo. Nie wiemy jak zadbać o naszych najbliższych, ażeby mogli w przyszłości – kiedy nas zabraknie żyć na dobrym poziomie. Niektórzy z nas w przypływie takich przemyśleń i emocji decydują się na spisanie swojego rozliczenia – testamentu.

 

Testament to przede wszystkim spis osób i rzeczy, które do owych osób mają trafić po naszej śmierci. Adwokat bydgoszcz przypomina jednak, że testament jest ważny tylko wtedy, kiedy jest potwierdzony notarialnie, a więc uznany prawnie. Adwokat bydgoszcz również może być osobą, która prawdziwość zapisków może potwierdzić – pod warunkiem jednak, że jest on osobą, która przy spisywaniu testamentu uczestniczy.

 

Adwokat bydgoszcz uważa dodatkowo, że testament powinien spisywać każdy, kto ma jakiś dorobek życiowy – warto taki dokument spisać, bo nigdy nie wiadomo co nas czeka, a przecież warto pomyśleć o swoich najbliższych i tym wszystkim co posiadamy, by nie wpadło w razie jakiegoś wypadku w niepowołane ręce..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest testament
Nick: