Dodany: 2012-03-07 14:13:17
 

Wspólnota majątkowaWiele małżeństw podpisuje coś takiego jak wspólnote majątkową – dokument, który potwierdza, że po ślubie – mąż i żona władają tym samym, wspólnym majątkiem. Wspólnota majątkowa nie zawsze jest jednak dobrym rozwiązaniem dla współmałżonków.

 

Zwłaszcza, kiedy jedno ze współmałżonków prowadzi interesy, które być może mogą okazać się być problemowe z czasem, a co za tym idzie ze wspólnoty majątkowej ściągane będą należności za ewentualne długi jednego ze współmałżonków. Adwokat bydgoszcz jako osoba, która na co dzień zajmuje się tego typu sprawami, uważa, że wspólnota majątkowa nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem również dla tych, którzy wstępując w związek małżeński posiadają znacznie więcej niż osoba, która staje się naszym współmałżonkiem.

 

Dlatego też – adwokat bydgoszcz uważa, że sprawy związane ze wspólnotą majątkową są bardzo delikatne, bo zazwyczaj tyczą się delikatnych, rodzinnych kwestii i kwestii finansowych, które zawsze jak twierdzi adwokat bydgoszcz budzą wiele emocji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wspólnota majątkowa
Nick: